Jentene som kom hit i går syntes stua hadde blitt SÅ mye større, *ler* kanskje det har noe med at jeg endelig fikk malt HELE gulvet... ?*S* Sort/grått i det ene hjørnet og hvitt i det andre... to fluer i et smekk! *S*
Her i kommunen er det plandag i dag, så her er det fullt om med 4 unger, det er høyt under taket ja!
Ønser dere alle en flott dag....
6 kommentarer:
Hvordan går det da med de nymalte gulvene? Ser for meg riper?
Det er visst ei stund siden jeg har vært innom her. Flott med hvite gulv. Syns dere er flinke som orker å male golv mens en bor i huset. Vet ikke hvordan jeg skulle få til det. Det må i tilfelle finnes maling til golv som tørker omtrent med en gang. For vi har omtrent bare gjennomgangsrom.
I tillegg har du vært utrolig flink til å gå ned i vekt. Jeg har brukt omtrent et år på nesten det samme. Lykke til videre.
Ha ei flott helg :)
Så fint det ble - imponerende at dere bor der samtidig som dere maler:-)
Tusen takk for koselig hilsen,
- og en riktig god helg(halloween) til deg også!
Klem, Hege.
Å male gulv tror jeg knapt jeg hadde orket, men det ser virkelig flott ut.
Gratulerer med flott omtale i BA.
Klem
Å male gulv tror jeg knapt jeg hadde orket, men det ser virkelig flott ut.
Gratulerer med flott omtale i BA.
Klem
Så flitt det er!! Hvordan synes du malingen sitter?? Her har jeg og malt gulvet, men valgte ta bort laminaten oog heller male parketten om var under- men det skal abolutt ikke noe til før det kommer riper. HAr enda ikke tatt kjøkkenet, men nesten så jeg vurderer å heller male laminaten om det sitter bedre?
Ha en fin helg!
Legg inn en kommentar